Web Tasarım

Günümüz teknolojisinde gün geçtikçe artan internet kullanımı sayesinde , internet insanların en etkili iletişim araçlarından biri olmayı başardı. Siz de bu alanda yer alarak firmanızı veya işinizi büyütebilirsiniz.

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç doğrultusunda belli ilke ve prensipler çevresinde yönlendirilmesiyle kişi veya kurumların dijital temsillerinin oluşturulması işlemi olan web yazılım ve tasarım işlemlerinin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkmaktadır. Web tasarımı uygulamasının ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler.

Oluşturulan aktif web siteleri  kişi veya kurumların dijital üzerindeki temsilleri olma niteliği sebebiyle nihai amaç üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Web sitesinden yararlanacak kişi veya kurumların kendilerini dijital olarak kullanıcılara taktim ederken dikkat etmeleri gereken teknik ve içeriksel birçok etmen bulunmaktadır. Web yazılım ve tasarım konularında kullanıcı odaklı bir site oluşturmak veya kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmek en önemli konulardan biridir.

Yazılımsal olarak kusursuz çalışan bir web sitesinin tasarım bazında yetersiz olması içerik bütünlüğüne önem verilmemesi web sitesinin ziyaretçi sayılarını düşürerek başarısızlığa sebep olacaktır. Bu sebeple oluşturulan aktif sitelerin teknik unsurları kadar tasarımsal faktörleri üzerinde de büyük bir çalışma gerektirmektedir.

KURUMSAL WEB TASARIM

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti , işletmelerin müşterileriyle doğrudan iletişim kurabilecekleri en önemli dijital kanallarından biridir, tüm ürün ve hizmetlerini kullanıcıları ile buluşturabilecekleri , firmalarını mevcut ve yeni müşterilerine hızlıca anlatabilecekleri en önemli pazarlama ve sunum aracıdır.

Kurumsal Web Tasarım hizmeti ile firmanızı ve sizi en iyi şekilde anlatacak bir web sitesine sahip olabilirsiniz, üzerine düşünülen yaratıcı ve kullanıcı odaklı oluşturulmuş bir site tasarımı firmalar arası rekabette belirleyici bir rol oynamaktadır. Markanızın dijital alanda kendini müşterilerine en doğru şekilde anlatabilmesi ve potansiyel müşteriniz olması açısından Web Siteniz büyük önem taşımaktadır. Gün geçtikçe artan internet kullanımı ve mobil cihazlar sayesine kullanıcılar aradıkları tüm ürün,hizmet veya servislere internet kanalıyla ulaşmaya çalışıyor , bulduğu bütün firmaları web üzerinden sınıflandırıyor ve hizmet,ürün alacağı firmayı genellikle web sitesine göre karar veriyor. Doğru planlanmış bir web sitesi ile sizde rekabette bir adım öne geçebilir ve dijital pazarlama da kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

Tasarım ekibimiz ile firmanızı analiz ediyor, kullanıcı deneyimlerini ve alansal rekabetinizde size fayda sağlayacak Web Tasarım Çözümleri üretmeye çalışıyoruz, Siz de markanız veya firmanız için ekibimizle iletişime geçerek dijital pazarlamanın en etkili araçlarından kurumsal web siteniz için bizden destek alabilirsiniz.

 


İyi Tasarlanmış Web Tasarım'ın Markanıza Olumlu Etkileri

Kurumsal Web Siteniz dijital pazarlama stratejileriniz doğrultusunda hazırlandığında size bir çok alanda rekabet avantajı sağlayacaktır, günümüzde yapılan bir çok analiz yöntemi ve UI / UX deneyimleri sayesinde müşterilerinize daha doğru kurgulanmış tasarımlar hazırlayabiliyoruz..

  • Dijital dünyadaki kartvizitiniz olan Kurumsal Web Sitesi firmanızı müşterilerine hızlı bir özet şeklinde pazarlayabilir ve sizi birçok geleneksel pazarlama yöntemleri ve masraflarından kurtarabilir.
  • Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize hızlı bir şekilde sunabilir, uzaktan veya yerinde daha etkili pazarlama yapabilirsiniz. Web Sitenizde tüm hizmetlerinizi doğru planladığınızda basit sunumlarla satışlarınızı arttırabilir ve rekabet avantajınızı arttırabilirsiniz.
  • Müşterileriniz sizi görmese dahi yaratıcı tasarlanmış bir web sitesi ile kurumsal marka imajınızı arttırabilirsiniz. Geleneksel pazarlama yöntemleri ile çok daha maliyetli elde edebileceğiniz başarıyı , iyi kurgulanmış bir web sitesi ile hızlı ve ekonomik olarak elde edebilirsiniz.
  • Yeni ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize web siteniz aracılığıyla hızlı olarak ulaştırabilir ve hızlıca satışlarınıza etkisini arttırabilirsiniz. Teknoloji ve internet kullanımının gün geçtikçe arttığı göz önüne alındığında inovatif kalabilen web siteleri kullanıcıları ile daha uzun süreli etkileşim avantajı sağlayabiliyor.

Mobil ( Responsive ) Web Tasarım

Kurumsal Web Sayfanız için çözümler üretirken kullanıcıların hangi cihazlarından ulaştığını algılayarak bu cihazlara uygun tasarım çözümleri üretiyoruz. İnternet kullanımının mobil cihazlardaki oranı gün geçtikçe artıyor ve kullanıcıların çoğu hizmet ve ürün aramalarını mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiriyor, siz de kurumsal web tasarımınızı tüm cihazlara uygun olması büyük önem taşıyor.

Siz de kurumsal web siteniz için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz, Kreatif ekibimiz sizlere sektörünüzde ayrıcalık kazandıracak fikirler ve tasarımlar ile destek olacaktır. Fikir ekibimiz her projede özveri ile firmanın tüm avantajlı yönlerini değerlendirerek, inovatif fikirlerle harmanlayarak sizlere en doğru çözümleri hazırlıyor ve bütün projelerimizi sahiplenerek projenin başarısı için tüm detayları titizlikle inceliyoruz, Sizi de Wucize'nin mutlu müşterilerinde görmek ve sıcak bir kahve eşliğinde ofisimizde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

W-Design Avantajları

  • Tüm tasarım çözümlerimizde Responsive alt yapısı ile tüm cihazlara uyumlu tasarımlar üretiyoruz.
  • W-Panel Yönetim Panelimiz ile İçeriklerinizi kolayca yönetebilir dilediğiniz zaman güncellemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Arama Motoru optimizasyonlarına uygun alt yapı ile sitenizi içeriklerinizi doğru yöneterek ilk sayfalara taşıyabilirsiniz.
  • Analiz, Planlama, Tasarım Yazılım ve Destek Hizmetlerimizle sorunsuz hizmet anlayışımızdan faydalanabilirsiniz .
En Son Projelerimiz