Web Yazılım

Teknolojiyi işinize entegre ediyoruz.

Web Yazılım ile günümüzde birçok işi Web üzerinden planlayabilir, işiniz için yeni çözümler,kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz tüm projeleriniz için Web Yazılım ekibimizle size özel yazılımlar üretiyoruz.

Web Yazılım Ekibimiz sayesinde kendinize özel mobil veya web üzerinde size özel projeler üretiyoruz, Web Sitenizi tamamıyla bir mobil uygulama haline getirebilir,iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz web tabanlı bir yazılım hazırlayabilir veya kullandığınız CRM veya ERP sistemlerine entegre web projeleri üretebiliriz.

Ayrıca son dönemlerde oldukça ihtiyaç duyduğumuz entegrasyon projeleri alanında da size çözümler üretiyoruz, Muhasebe,Stok programlarınızdan kendi web sitenize veya e-ticaret platformlarına aktarmak istediğiniz verileriniz için entegrasyon çözüm ortağınız olabiliriz.


Web Yazılım Hizmetleri

Özel Yazılım Projesi

Sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak Web veya Mobil üzerinde çalışabilen yazılımlar üretiyoruz. Hayalinizdeki yazılım projenizi, tüm süreçlerini analiz ederek işlevsel yazılımlara dönüştürüyoruz.

Teklif Al
Mobil Uygulama

Müşterileriniz ile sürekli iletişimde kalmak veya hayalinizdeki projeler için Mobil yazılımlar geliştiriyoruz, dilerseniz web sitenizi bir mobil uygulama haline getirebilir, dilerseniz mobil uygulama fikirlerinizi bizimle hayata geçirebilirsiniz.

Teklif Al
Entegrasyon Yazılım Çözümleri

Dilerseniz çözüm ortaklarımız ile sitenizdeki verileri ortak pazaryerlerine aktarabilir veya kendi sitenize istediğiniz verileri aktarabileceğiniz entegrasyon yazılımları hazırlıyoruz, Yoğun iş yükünden sizi kurtarıp tüm yükü yazılımımızla çözümlüyoruz

Teklif Al
Operasyonel Yazılımlar

İş akışınızı daha kolay kontrol etmek veya bazı iş yüklerinizi yazılımsal olarak çözebileceğiniz iş süreç takibi yazılımları hazırlıyoruz, ERP ve CRM sistemlerinizle birlikte veya bağımsız çalışabilecek özgün yazılımlar üretiyoruz.

Teklif Al

W-Code Avantajları

  • Tüm yazılım çözümlerimizde güvenlik altyapısı ile fark yaratıyoruz

  • W-Code ile sektörel yazılımlar üretiyor ve sektörlere özel çözümler üretiyoruz, Sektörel yazılımlarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Sürekli çalışan entegrasyon çözümlerinde sorunsuz yazılımlar üretiyoruz.

  • Projelerinizi özgün yazılımlarla üretiyoruz, destek hizmetlerimiz ile sürekli destek veriyoruz.

En Son Projelerimiz