Dijital Pazarlama

Google Ads , Facebook, Instagram, Youtube Reklam Yönetiminin markanıza etkilerini araştırıyor ve dijital pazarlama alanında rekabet kabiliyetinizi arttıracak önerilerle markanızı bir adım öne taşıyoruz .

Günümüz teknoloji dünyasında firmanızı yukarıya taşıyacak dijital pazarlama yöntemleriyle sizi tanıştırıyoruz.

İnternet kullanımının sınırları zorladığı bu günlerde iyi bir web sitesinin yanı sıra doğru bir dijital pazarlama yönetimi ile firmanızın marka bilinirliği ve etkileşimini arttırabilirsiniz.

İnternet dünyasında firmanız için Google Ads , Facebook, Instagram, Youtube Reklam Yönetim çalışmalarının yanı sıra sosyal Medya danışmanlık hizmetleri ile firmanızı dijital pazarlamada bir adım öne taşıyoruz.

Tüm çalışmalarımızı aylık raporlar ile tarafınıza sunup tamamıyla sosyal medya ve dijital pazarlamanın işinize pozitif etkisini planlayarak yeni hedefler oluşturuyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama üzerine yoğunlaşmış tüm farklı alanlardaki sektörlerin temel amacı dijital dünya üzerindeki temsilleri, markalarının web siteleri vasıtasıyla hedef kitleye ulaşarak potansiyel müşteri kitlesini genişletmektir. Geleneksel pazarlama yöntemlerine bakıldığında müşterilerdeki “müdavim” kavramı günümüz tüketicileri için büyük bir değişime uğramıştır. Geçmişte kulaktan kulağa yayılan ve kullanımından memnum kalınan bir firmadan vazgeçmek pek görülmezken günümüz seçici, araştıran kullanıcalar için durum bambaşkadır. Artık tüketici seçici bir internet kullanıcısıdır. Erişmek istediği ürün veya hizmete yüzlerce seçenek arasından en iyi fiyatlısına ve en yüksek performanslısına araştırmaları sonucu ulaşabilmektedir.

Firmaların özenle kendilerine çektikleri müşteri kitlesi geçmişteki kadar sadık değildir. Daha iyi bir seçenekle karşılaşması ile müşteri kaybedilebilmektedir. Tam da bu sebepten firmaların önemli bir konusu haline gelmiş müşteriyi elde tutma stratejileri de yeterli gelmeyerek yeni kitlelere erişebilmek ve rakiplerinin bir adım ötesinde olabilmek adına gerek satılan ürün veya hizmetin başarısı gerek web site tasarımı üzerinde titiz çalışmaların devamında özenli bir dijital reklam düzenlemesi gerekmektedir.

REKLAM YÖNETİMİ (GOOGLE ADS. FACEBOOK, İNSTAGRAM)

Markanızın ulaşmak istediği kitleye doğru mecra üzerinden doğru stratejiler ile ulaşabilmenizi sağlayan dijital reklamcılık, kurumsal marka kimliğinizi belirlenen stratejilerle hedef kitlenize hitap edebilmenizi sağlamaktadır. Google Ads (Arama motoru reklamcılığı), Facebook ve Instagram gibi mecralarda sosyal medya reklamcılığı gibi alanları kapsar. Dijital reklamcılığın en büyük avantajlarından biri reklam performansını hızlı ve etkili şekilde analiz edebilmektir. Her ne kadar geleneksel medyaya kıyasla daha az maliyeti olan dijital reklamlar doğru oluşturulmaması durumunda performans gösteremeyerek maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Dijital ortamda hedef kitle davranışlarını ölçerek sizin için en doğru reklamı doğru bütçe ile verim sağlayacak şekilde oluşturuyoruz. Marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için en düşük reklam bütçesiyle en yüksek kitleye erişim sağlamanız için çalışıyoruz.

Dijital reklam performansınızı arttıracak ve hedeflerinize (daha fazla satış yapma, marka bilinirliği vs.) etkili şekilde içerik ve bütçe planlaması hazırlıyoruz. Dönüşüm oranları ve diğer tüm verilere göre reklam stratejiniz üzerinde profesyonel çözümler üretiyoruz.

GOOGLE ADS. REKLAMLARI

Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına sonsuz veri içerisinde inceleme yapabilmelerine imkan tanıyan arama motorları, firmaların müşterilerini kendi web sitelerine çekerek potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmek için en doğru platform olarak görülmektedir. Google üzerinden verilen reklamlar kullanıcıların arama sonuçlarına göre şekillenerek verilen bütçe performans hesapları ve algoritmasına göre sıralanmaktadır. Firma sahipleri markalarını dijital dünyada temsil edecek web siteleri üzerinde yapacakları her bir çalışma karşılığını hedefe atılan bir adım olarak görülmektedir. Google Adwords reklamlarının tercih edilmesindeki en önemli kıstas kolaylıkla hedef kitleye ulaşabilme ve marka itibari oluşturabilme imkanıdır bu şekide dijital platformlar üzerinde olumlu bir imaj yaratılmış olur.

Adwords reklamları geleneksel pazarlamadan daha etkindir. Faaliyetler daha hızlı satışa dönüştürülür. Google Adwords reklamları firmasının dijital yüzü olan web sitelerini arama motoru üzerinde reklam vererek rakiplerinin bir adım ötesinde veya yoğun rekabetin tam göbeğinde olabilmeyi amaçlayan her sektörden küçük veya büyük firmanın yoğun olarak destek aldığı başat reklam kolu olması sebebiyle web sitesine sahip her marka sahibinin destek alabileceği önemli bir satış stratejisidir.

DİJİTAL REKLAM YÖNETİMİNİN FİRMANIZA SAĞLAYACAĞI 7 AVANTAJ

 • Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye kolaylıkla ulaşabilir ve hedef kitlenize özel reklam içerikleri üretebilirsiniz.
 • İnternet kullanıcılarını müşterileriniz yapabilirsiniz. Sonsuz bir alana sahip sosyal mecralar üzerinde herhangi bir kullanıcıya reklam içeriklerinizin ulaşması ile beklemediğiniz bir kitleye de hitap edebilirsiniz
 • Pazarlamak istediğiniz ürün veya hizmetlerinizi doğrudan web sitenizde pazarlayabilirsiniz
 • Her ne kadar hitap etmek istediğiniz kitleyi bilseniz de bu kitleyi doğru şekilde analiz ederek tanıyabilirsiniz
 • Dijital pazarlamanın en önemli avantajlarından biri olan ölçülebilirlik ile reklam performansınızı analiz edebilirsiniz
 • Müşterileriniz sizlerle birebir iletişim kurabilmeniz ve etkileşimle birlikte kitleniz üzerinde nasıl bir etki oluşturduğunuzu öğrenebilirsiniz
 • Dijital ağ kullanıcılarının birbirleri üzerinde etkileri düşünüldüğünde herhangi müşterinizin markanız hakkında fikirlerini potansiyel müşterilerinize aktarabilmesiyle canlı bir referans oluşturabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Hedef kitleye ulaşabilmenin önemli alanlarından biri olan sosyal medya dijital pazarlama üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Düşük maliyetle nokta atışı yapılabilecek düzeyde performans sağlayabilen sosyal medya kullanımı marka hedeflerine ulaşabilme üzerinde etkin bir role sahiptir. Markanızı dijital üzerine taşırken marka kimliğinizi yansıtarak marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için etkili stratejiler belirliyoruz. Firmanızı sosyal mecralar üzerinde temsil edecek hesaplarınızla birlikte dijital pazarlama üzerinde olumlu etki sağlayacak profesyonel çözümler üretiyoruz.

SEO HİZMETLERİ

Arama motoru sonuçlarında en üst sıralarda yer alma ve üst sıralardaki konumu korumaya yönelik yapılan çalışmalardır. Web sitenizin iç yapısında çeşitli analizler yaparak hazırladığımız analizler doğrultusunda, arama motoru kriterlerine uygun içerikler üretilir. Sistem algoritması üzerinde başarı sağlayacak marka stratejinizi belirleyerek arama sonuçlarında hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilmek hedeflenmektedir. arka hedefleriniz doğru stratejiler planlayarak internet üzerinde kolay bulunabilmenizi ve potansiyel müşteri kitlenize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

 

 

Dijital Pazarlama Avantajları

 • Etkileşimli Reklam Yönetimi ile firmanıza hızlı ve etkili stratejiler üretiyoruz.

 • Doğru Reklam Stratejileri ile reklam maliyetlerinizi doğru planlamanız için çalışıyoruz.

 • Sektör-Mecra Analizini yaparak sizleri yönlendiriyor, Doğru mecralarda olmanızı sağlayarak firmanıza zaman kazandırıyoruz.

 • İçerik Yönetim Ekibimizle Etkili içerikler üreterek firmanıza değer kazandıran etkili iletişim stratejileri üretiyoruz
En Son Projelerimiz