Prodüksiyon

Dijitalleşen dünyada fotoğraf ve video çekiminin iş potansiyelinize etkisini iyi biliyor ve firmanızı ürün fotoğrafı ve tanıtım filmi alanlarında profesyonel çözümlerle destekliyoruz.

Günümüz web sitelerinin internet üzerinde sanal mağaza olma işlevi ile birlikte web sitelerinin içerikleri firmaları temsil etmektedir. Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak üzere aramalarında aynı sektörden benzer firmaların siteleri ile karşılaşarak kendisi için en iyisini arayarak bulmayı hedeflemektedir. Bu noktada teknik olarak kusursuz ve yaratıcı bir web site tasarımına sahip olsanız bile dikkat etmeniz gereken en önemli kriterlerden biri kullanılan görsellerdir.

 

Sattığınız ürün veya hizmeti web sitenizde ne kadar profesyonel gösterirseniz işinizde de aynı derecede kurumsal olduğunuz izlenimi oluşmaktadır. Dijital pazarlamanın günümüz teknolojisi ile gelişiminin sonuçları olarak ilerleyen sanal dünya temsilleri firma sahiplerini sonsuz bir rekabet ortamına itmektedir. Ulaşmak istediği hedef kitleye bir diğer deyişle potansiyel müşteri kitlesine erişmek isteyen firma sahipleri her ne kadar ürün ve hizmetlerinde titizlik gösteriyorsa aynı özeni dijital ağ içerisindeki web siteleri için de göstermektedirler. Uçsuz bucaksız bir pazar ortamı içerisinde olan markanın rakiplerin bir adım ötesine geçebilmesi tasarımsal olarak yaratıcı bir siteyi profesyonel fotoğraflarla doldurabilmesiyle mümkündür.

Satılan ürün veya hizmetin ulaşılmak istenen kitleye nasıl göstermek istediğiniz ve hangi yönlerini öne çıkarmak istediğiniz gibi tercihler sonucu oluşturulacak görsel içerikler sizin için çalışan profesyonel fotoğraf ve video üreticileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Kullanıcılara fiziken göstermeniz mümkün olmayan bu alanda oluşturacağınız görseller ne kadar gerçekçi ve kullanıcıları tatmin eder nitelikte olursa amaçlarınıza ulaşmanız o kadar kolay olacaktır. Profesyonel ekiplerce çekilmiş ve işlenmiş bir fotoğraf, içeriğinde bin kelime geçen bir reklama bedel olacaktır. Ancak kötü ve kalitesiz bir fotoğraf, sizi veya vermiş olduğunuz hizmeti dışarıya kötü yansıtacaktır. Tam da bu nedenle işinizde veya web sitenizde profesyonel fotoğraf ve video hizmeti almak büyük bir öneme sahiptir.

 

 

Ürün Fotoğraf Çekimi

Markanız için ürünlerinizin profesyonel fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Fotoğraf çekimlerimizi ürünlerinizin türüne göre değişiklik gösterecek teknik ekipman ve profesyonel çekim ekibimiz ile planlayarak gerçekleştiriyoruz. Satış üzerinde büyük bir etkiye sahip görselliğinizi etkileyici düzeye getirerek marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için destek oluyoruz. 

Siz de web siteniz veya sosyal medya hesaplarınızdan etkileyici sonuçlar almak istiyorsanız profesyonel ürün çekimi ile ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Profesyonel ürün çekiminin satış potansiyelinize doğrudan etkisine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

 

Makineler ve teknolojik ürünleriniz için üretilen malzemelerini tanıtan endüstriyel ürün çekimi fotoğrafları, kataloglar ve kullanım kılavuzlarında yer alacak fotoğrafların detaylarını doğru şekilde yansıtacak ayrıntılı fotoğraflar çekiyoruz. Yedek parça, aksesuar, eklenti gibi sistemlerin tanıtıldığı görselleri, sektörel farkındalık yaratacak şekilde düzenliyoruz. Firmanızı rakip firmalardan ayırarak fark yaratacak profesyonel görsel içerikleriniz için çalışıyoruz.

Endüstriyel fotoğraf çekimi ile ürünlerinizi ve üretim bandınızı müşterilerinize daha doğru bir şekilde sunabilir, firmanızın kapasitesini daha doğru bir şekilde müşterilerinize yansıtabilirsiniz, bu doğrultuda üretim alanları ve üretilen ürünlerin profesyonel görselleri ile marka prestijinizi arttırabilir, rakiplerinize göre avantaj sağlayabilirsiniz.

 

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri

 

Kurumsal firmanın kullanıcıları gözünde olumlu bir ilk izlenim oluşturabilmek için doğru sunulmuş görsel çalışmalar kullanılmaktadır fakat kurumsal fotoğraf çekimleri yaparken sadece görüntüyü yakalamak tek başına yeterli olmamaktadır. Kurumsal çalışmalar yaparken, firmanın karakteristik yapısını ve kalitesini ortaya koymak tecrübe ve profesyonellik istemektedir. Web sitesine aktarılacak görsellerin markanın kurumsal kimliğini destekleyecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Tasarımda başarılı olabilmenin yolu her adımda bütünsellikten geçerken firmaların kurumsal kimliklerini önemli derecede temsil eden görseller, üzerinde özen gereken titiz çalışmalar sonucunda oluşturulmaktadır.

Çekimlerini yaptığımız tüm kurumlarda doğru kurgularla iş süreçlerini ve marka kalitesini doğru yansıtan görseller ile firmalarımızı rekabet avantajı sağlayabilmeleri adına destekliyoruz. Web siteleri ve sosyal paylaşım platformlarında daha etkili çekimlerle yer almanız firma prestijinizi önemli oranda arttıracaktır.

 

Mekan Çekimleri

Çalışma alanınız veya mağazanızın müşterilerinizce tercih edilebilmesi için önemli avantajlarını ve özelliklerini gösterebilmek makanın özenli çekimleri sonucu gerekli fotoğraf işleme adımlarını tamamlayarak seçenekler arasında öne çıkabilmesi için gereklidir. Çalışma kalitesi ve iş performansı üzerinde büyük bir etkiye sahip mekânsal faktörler profesyonel bir çekim ile vurgulanabilecektir.

Bazı durumlarda üretim alanları , mağaza ve çalışma ortamının profesyonel fotoğraf çekimi ile müşterilerinize firmanızı daha doğrudan anlatabilirsiniz, firmanızın kuvvetli bir üretici olduğunu veya çalışma alanınızda kalabalık bir ekibe sahip olduğunuzu , firmanızın büyüklüğünü yansıtan fabrikanızı müşterilerinize aktarabilmek için ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Yapılan aaştırmalarda Mekan çekimlerinin müşterilerinize pazarlama faaliyetlerinizde önemli rol oynadığı kanıtlanmış olduğundan , firmanızı dijital mecralarda rekabette bir adım öne taşıyacaktır.

 

Tanıtım Klipleri

Dijital dünyanın en önemli yapı taşlarından olan görsellik rekabet ortamında oldukça seçici bir konumdadır. profesyonel video çekimleri firmanızı veya ürünlerinizi oldukça kaliteli bir şekilde sunmak için tercih edilen en doğru yollardan biridir. Yeni açılan bir restaurant veya kalabalık bir üretim tesisini müşterilerinize anlatmak için en başarılı yöntem iyi kurgulanmış bir tanıtım filminden geçmektedir. Yeni pazarlamaya çalıştığınız bir üründen , üretim bantlarına , fabrikalardan, restaurantlara kadar bir çok sektörde etkisi kanıtlanmış olan klip çekimlerinin pazarlamanıza ve reklam faaliyetlerinize etkisini hızlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Dijital mecraların öneminin arttığı bu günlerde firmanızı iyi kurgulanmış bir film ile müşterilerinizle buluşturuyoruz. Hareketli görsellerin müşterileriniz üzerinde daha etkileyici izler bıraktığını ve bu sayede markanıza daha olumlu geri dönüşler alabileceğinizi biliyor ve bu konuda size profesyonel destek veriyoruz.

Kaliteli Görsellerin Avantajları

  • Doğru ve profesyonel hazırlanan görseller tanıtım ve satışlarınıza ciddi oranda katkı sağlayacaktır.

  • İnternet satışlarının arttığı bu günlerde ürünlerinizi sergilerken kullandığınız profesyonel ürün görsellerinin satışınıza katkısını çok iyi biliyoruz.

  • Basılı dökümanlar ve internet için hazırlanan online kataloglar için ürünlerinizi profesyonel görsellerle hazırlayabilir ve mesafe tanımaksızın müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

  • Fuarlar,yurtiçi ve yurtdışı müşterileriniz için iyi kurgulanmış tanıtım filmleri ile marka bilinirliğinizi ve iş süreçlerinizi anlatıyoruz. Doğru kurgulandığında tanıtım filmlerinin vizyonunuza ve kurumsal kimliğinize katkısını hissedeceksiniz.
En Son Projelerimiz